Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

O firmě 4P fun technical

Profil společnosti:

4P Fun Technical s.r.o. je firma se sídlem v Rožnově pod Radhoštěm, vyrábějící vysoce kvalitní, komerční i profesionální stolní fotbálky. Dále se zabývá jejich pronájmem a prodejem, včetně pronájmu další zábavní techniky, sportovních doplňků a náhradních dílů.

Naší firemní filozofií je spolupracovat s našimi partnery a koncovými zákazníky tak, abychom co nejlépe uspokojili jejich přání a potřeby a přinesli jim přitom radost ze hry nejen v klubech, barech a školách, ale také na firemních akcích, festivalech a oslavách.

Protože je značka 4P mladou, dynamicky se rozvíjející firmou, naše produkty jsou již umístěny nejen v mnoha klubech a pohostinstvích na Moravě, ale také v Čechách.

Mimo distribuci do klubů a jiných restauračních zařízení, se snažíme podporovat také mládež ve školách. Pro tato zařízení, ale také pro firmy, se snažíme uplatňovat jinou cenovou politiku, tak aby fotbálky byly co nejdostupnější.

Naše vize budoucnosti je plná ambiciózních plánů a představ. Hodláme rozšířit distribuci stolních fotbálků do více škol, na více festivalů a zintenzivnit také ostatní krátkodobé pronájmy naší zábavní techniky. 4P se i nadále zaměřuje na inovace ve stolním fotbálku a ostatní zábavní technice, snaží se také rozšiřovat podnikové portfolio.

Reference:

V roce 2016 se nám podařilo navázat dlouhodobou spolupráci s nejvýznamějšími festivaly v ČR.

Hip Hop Kemp, Votvírák, Beats for Love, Air Festival, Hoofbeats, Guláš Fest, atp...

Spolupracujeme také s eventovými agentůrami a měli jsme možnost těšit lidi na mnohých firemních večírcích. Ať už pronájmem stolních fotbálků, nebo táke exhibicemi nejlepších hráčů ČR, případně uspořádáním turnaje pro zaměstnance, či návštěvníky.

Redbul Day, Volkswagen, Robe Family Day, atp...