Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Amaterské Mistrovství Moravy

Amaterské Mistrovství Moravy

29.10.2016 | Bamboo Club Zlín
Zobrazit výsledky turnaje

Mistrovství Moravy pro Amatérské hráče+Nováčky!!!
4P Fun Technical s.r.o pro nové nadějné hráče připravuje turnaj ve stolním fotbálku, který bude zaměřen čistě na amatérské hráče+nováčky a studenty. 

Na turnaji bude zákaz střel z hrany: SNAKE, PINSHOT.

Registraci týmů: Jméno příjmení hráčů zasílejte nejpozději do 24.10 na mail: pospech@4pfun.cz nebo na tel. číslo: 775 555 668


Předběžná registrace je NUTNÁ, kdo se nebude předběžně registrovat, nebude přihlášen do turnaje.


Co se bude hrát?

12:00-12:30-prezentace+kontrola přihlášek
12:30-Start
Amatérské dvojice
Startovné: 120,- TÝM
ŽENSKÝ TÝM MÁ STARTOVNÉ ZA POUHÝCH 40,-

15:00-15:30-prezentace+kontrola přihlášek
15:30-start
Jednotlivci:
Startovné: 50,- MUŽ
ŽENY: 20,-

Systém Hry:
Fast= Skupina+Single K.O pavouk ( obě disciplíny )

Při předložení studentského průkazu: sleva: 10,- na disciplínu.

O co se bude hrát:
-Trofeje+medaile pro stupně vítězů
-věcné ceny od partnerů
-finanční odměna%

Bude se hrát na 10 stolech 4P Tournament Table.

Kategorizace:
Amatér: 
Do 300 SuperCZ a jiných žebříčků
Nováček:
zcela nový hráč, který nehrál v minulosti turnaje pořádané ČFO, 4P, FUČR a jiné

V případě organizátor 4P určí, kdo se může turnaje zúčastnit a kdo nikoli.

Zároveň poslední možnost registrovat nový tým do Městské 4P ligy o 16 000!!! Registrace bude probíhat v Bamboo !!! 

Registrace: 
pospech@4pfun.cz
775 555 668

vzor:
Registrace do turnaje Bamboo:
tým: František Novák-Jakub Novák
Jedničky: 
František Novák, datum narození: 1992
Jakub novák: datum narození: 1993

Staňte se fanoušky našich FB stránek a získávejte více informací ohledně našich akcích, které pořádáme.

stránka: https://www.facebook.com/4pfoosball/?fref=ts LIKE

Disciplíny

Výsledky disciplíny Dvojice

UmístěníHráč(i)Body
1.Krampla Jakub + Šimeček Michal 10
2.Chromík Jaroslav + Filgas Daniel8
3.Přadka Martin + Červenka Michal6
4.Tóth Marcel4

Výsledky disciplíny Jednotlivci

UmístěníHráč(i)Body
1.Krampla Jakub10
2.Placr Adam8
3.Šimeček Michal 7
4.Krumpoch Michal5
5.Blabla Vojtěch4
6. - 8.Filgas Daniel3
6. - 8.Machálková Andrea3
6. - 8.Tománek Pavel3
9. - 16.Foltýnková Adéla 2
9. - 16.Zeman Radim2
9. - 16.Vysloužil Tomáš2
9. - 16.Duda Leoš2
9. - 16.Chmela Tomáš 2
9. - 16.Červenka Michal2
9. - 16.Chovanec Jakub2
9. - 16.Holotík Lubomír2
17. - 20.Chromík Jaroslav 1
17. - 20.Kapusta Dušan1
17. - 20.Přadka Martin1
17. - 20.Vičík Josef1