Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
otázky a odpovědi

otázky a odpovědi

otázky a odpovědi

 

Časté otázky a odpovědi k dotazu KEMP!

1)Co vše můžeme očekávat na KEMPU?

Fotbálkový kemp je 4. Ročník akce, kterou má 4P Fun Technical na starosti, a během čtyř dnů se uspořádá spousta různých aktivit, turnaj 13 disciplín ve víceboji+čtvrteční WARM UP párty, páteční HOUSE/EDM párty v klubu Kotva a sobotní HIP HOP párty s křestem alba. To vše za dobu 4 dní…

2)Jak je to s příjezdem a odjezdem?

Doporučujeme aby jste vše stihli a skvěle si to užili. Proto je ideální mezi 17-19:30 příjezd všech hráčů-pro postavení stanů v Kempu/libovolného a ihned od 21:00 jsou připraveny turnajeř pro všechny hráče…

Vdobě 19-20 krátký seminář o stolním fotbálku (Seminář je vhodný pro všechny-kteří by se chtěli o stolním fotbale něco dozvědět nového-Historie-Současnost-Organizace-Výrobci atd…) Odjezd z kempu ideálně v neděli odpoledne do 15:00.

3)Když nemám stan- je problém tam přespat?

Ano, je potřeba si zajistit ubytování sami. Za nás doporučujeme penzion Drops-kousek od Kotvy. V areálu, kde se bude pořádat turnaj, soutěže, koncerty, bude bez ubytování. Potom je možnost přes velký most ubytování přímo ve Vranovské pláži. Ovšem je tam poplatek z páteční na sobotní noc 600,- navíc za megakoncert Marka Ztraceného. Proto všem doporučujeme ubytování v Penzion DROPS-kde stojí kempování: Ubytování:

  • 2,3,4-lůžkový pokoj - 300,- Kč osoba/den společné (WC, sprcha, kuchyně - pouze pro ohřev jídel, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba)
  • Chata (max. 8 osob) 300,-Kč osoba/den společné (WC, sprcha, kuch. kout - pro ohřev jídel, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba)
  • Apartmá 400,- Kč osoba/den na pokoji - (WC, koupelna, kuch.kout - pro ořev jídel, lednice, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba)

V hlavní sezóně (tj. 1.7. ÷ 31.8.) bude na krátkodobé pobyty do 3 dnů účtován příplatek 40,-Kč na osoba/den

Pes poplatek 100,-Kč/den

Camp:

  • 100,- Kč osoba/den (WC a sprcha v ceně)
  • 70,- Kč stan/den

Pes poplatek 50,-Kč/den

Rekreační poplatek bude účtován zvlášť, dle místní vyhlášky (18,-Kč/den).

Ubytování, Camp:

  • 20,- Kč/den místo pro auto

4)Co se myslí pod pojmem Turnaj ve fotbálku VÍCEBOJ?

Víceboj je disciplína, při které je celá část rozdělená na čtyři dny. Behěm těch 4 dní je potřeba odehrát celkem 7 poddisciplín, které budou ohodnoceny zvlášť vč. Cen, a jako bodování z umístění ze všech disciplín vzejdou nejlepší hráči ve víceboji. Proto doporučujeme, kdo má nejvyšší ambice, tak by se měl zúčastnit všech disciplín. Ovšem také nemusí pokud si chce užít více u vody nebo jiných aktivit. Jen bude potřeba to vždy nahlásit u organizace.

5)Píšete jiné využití-Co si pod tím můžu představit?

Fotbálkový Kemp nebude jen o fotbálku, máme připraveny další možnosti, jak si kemp zpříjemnit. Nejprve samozřejmě Stolní fotbálek ale pokud se chcete jinak zabavit k tomu, tak je možnost i koupání ve Vranovské přehradě, různé jiné aktivity ovšem v prostorech Vranovské pláže: ping pong, volejbal, PaddleBoard, šlapadla, loďky, a další.  a na závěr velmi populární hra BEERPONG :)

6)Když se bude hrát nějaká disciplína a my v ní prohrajeme a vypadneme-Budou k dispozici i stoly, na kterých se turnaj hrát nebude?

Tato otázka je na zvážení-bude připraveno 10 stolních fotbálků a tak očekáváme, že při prvních 2 kolech budou stoly všechny obsazeny. Samozřejmě se předpokládá, že postupně se stoly budou uvolňovat pro hráče, kteří již danou disciplínu nehrají.

7)Jak to bude s míčky na turnaj?

Turnaj i škola se bude hrát na oficiálních 4P Balls, které se ponechají ve stolu. Kdo by měl zájem si koupit pro sebe svůj míček, tak budou k dispozici u organizace. Cena míčku bude: 80 kč.

8)Jenom míčky, nebo také jiné věci k prodeji?

K prodeji budou i omotávky 4P PRO GRIP na madla, nebo jiné: ručníky, trička, dresy atd…

9)Kdy očekáváte konec turnaje a jaké budou prodlevy mezi disciplínami?

Celkový konec včetně vyhlášení vítězů očekáváme v neděli kolem 14:00. Ovšem během celého programu budete mít i dostatek času na koupačku, oběd, chill.

Kompletní program vč. Disciplín naleznete zde:

http://4pfun.cz/fotbalkovy-kemp-2021-info-pro-soutezici

V případě nízké účasti např různých disciplín: ženské disciplíny, Funny disciplíny, můžeme turnaje zrušit a udělat atraktivnější jiné disciplíny.

10)Nepřihlásil sem se do Kempu ale chtěl bych si zahrát pár disciplín-šlo by to?

Ano, vždy půl hodiny předem se musíte registrovat u organizace, startovné na disciplínu činí 150,- hráč.

11) Neznám moc pravidla a nerozumím absolutně názvům disciplín. Nebude to pro mě obtížné při orientaci?

Nebude, před začátkem turnaje budou veškeré vysvětlivky a pravidla upřesněny.

12)Takže opravdu hraju sám za sebe?

13)Už sem registrován/a ale stále sem nesehnal/a spoluhráče-Jak to uděláme ve dvojicích.

Je více takových, kteří si ho nenašli, proto máme variantu, že každý kdo si nenašel spoluhráče, tak libovolně vylosujeme páry a odehrají to spolu. Při lichém počtu se zapojí i další organizátoři. Přece jen budeme raději, když si spoluhráče seženete, a organizátoři můžou všechen čas investovat do organizace.

14)Okej, neregistroval/a jsem se předběžně, ale chtěl/a bych na Kemp určitě jet. Můžu se přihlásit i na místě?

Můžeš, protože je jasně dané, že předregistrace byla hlavně kvůli výrobě triček, a svižnější organizaci. Kdo se chce registrovat na místě, tak startovní balíček bude za 1100,-…

15)Nenapsal/a jsem do registrace, že chci tričko, ale možná bych ho chtěl/a, je to problém?

Trička navíc tento ročník dělat nebudeme. V případě vyššího zájmu necháme na objednávku trička vyrobit a posléze zašleme.

16)jak je to s přístupem do Areálu a zda je možný nějaký odvoz/TAXI, který by mě dovezl do areálu?

Osobní taxi nemáme. Bude k dispozici kontakt na větší skupinky a to TAXI ZNOJMO: https://nonstoptaxiznojmo.cz/

Tel: +420 604 888 111

17) AfterPárty bude do ranních hodin?

Ano, předpokládaný konec je ve 3:00 ráno. Poté do 5:00 se musí vyvést návštěvníci z areálu, kteří nejsou přihlášení do kempu a následovně program končí. Každý den začíná program od 15:00.

18) Jak to bude s parkováním?

Prostory vedle areálu zajišťují parkování cca pro 40-60 aut, tudíž nebude problém s parkováním. Parkování přímo před Kotvou není možné. Ale jistě zahlédnete na velkém parkovišti naši 4P dodávku, tak se směřujte k ní.

19)Bude možnost nějaké konzumace? Můžu si tam vzít své jídlo + pití případně?

V areálu bude stan s občerstvením, při kterém bude i možnost koupi alka, nealka, kávy, dále speciality na grilu+růžné fast food stany+restaurace hned vedle Kotvy po dobu celého KEMPU. Vlastní občerstvení uvnitř prostor Kotvy je zcela zakázáno.

20)Koncerty vypadají dobře, ale když nemám zájem se jich zúčastnit a chci být v prostorech klubu?

To bohužel nebude možné. V rámci balíčku máte právě jako bonus veškeré koncerty již v ceně. Proto se i cena od toho odvíjí taková.

21)Jaké můžu vyhrát ceny na Kempu?

Během 4 dní máme přípravených 13 disciplín, a budeme rozdávat ceny pro cca 60 hráčů. Vzhledem k Víceboji, se budeme snažit připravit především finanční odměnu pro první 3 nejlepší hráče+máme k dispozici další ceny od našich partnerů jako jsou: Pivovar Plzeň

Vinařství VOC Znojmo – 4 kartóny vín

Konvektomaty RETIGO- Dárkové tašky

Strips CHIPS- Brambůrky

Ulož.to- Dárkové tašky

Meatfly-Dárkové Tašky Capri SUN- Dárkové tašky+Nápoje

Absolut VODKA-Dárkové tašky+Láhve do cen

Jaegermeister- Láhve do cen

Stock- Láhve do cen

CANNACARE- CBD produkty do cen

A na dalších pracujeme

Budeme rádi, když se podělíte o informace, a přijede vás co nejvíc si užít tento parádní víkend na Moravě a ve skvělé atmosféře.

Pořadatel si vyhrazuje právo změn.

 

 

 

 

 

 

Pokud jsme na něco zapomněli, tak nás neváhejte kontaktovat a nejlépe přidávejte komentáře s otázkami na FB příspěvek do Komentáře.

Těšíme se na Vás!!!

 

22. 07. 2021 13:07:00 | Petr Pospěch |