Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
Moravský pohár v Rožnově p. R.

Moravský pohár v Rožnově p. R.

Moravský pohár v Rožnově přivítal nové hráče i staré legendy!

V sobotu 11.02.2017 jsme pořádali již 5. Moravský pohár ve stolním fotbálku pro nováčky, amatérské hráče ale i profesionály na Pasáži Fidobaru Rosava.

Ihned při kontrole předběžných registrací na webových stránkách 4pfun.cz, jsme věděli, že se můžeme těšit na dosti hojnou účast. Celkem se přihlásilo přes 70 hráčů a z toho větší polovina nových týmů. Všichni zúčastnění měli možnost si zahrát 3 disciplíny a fotbálku se správně nabažit. Největší ohlasy měla disciplína: Oldschool D.Y.P. Doubles, při které si hráč nemusel hledat do týmu spoluhráče, ale vylosoval mu jej program z hráčů, kteří byli přihlášení. Hrálo se na bílých klouzavých míčkách a se zákazem střel: snake a pinshot. V této disciplíně převládali hráči, kteří jsou zvyklí si s míčkem dlouho nehrát, nýbrž co nejdříve skórovat. Proto stupně vítězů ovládla losovaná dvojice: Kučerka - Šimeček, která ve finále porazila dvojici Žanta - Tesař.

Na 3. místě se umístila dvojice: Tománek - Machálková a tímto bychom Andrejce chtěli moc pogratulovat, historicky k první trofeji z fotbálku, kterou si opravdu zasloužila. Po téměř roční pravidelné účasti na turnajích. Ukázala nám odhodlání, když porazila v jednotlivcích velice zkušeného hráče téměř s 10 letou praxí Jakuba Romana. Jen tak dál :)

Abychom mysleli na všechny, tak musíme zmínit dvojici Novotný - Kuběnský! Hráči, kteří hráli 10 let na zpět na nejvyšších příčkách Ostravských pohárů, si rádi zavzpomínali, jaké to je trávit soboty na turnajích a parádně se odreagovat od každodenních starostí, a jak kluci řekli: Jsme rádi, že se něco takového pořádá, a pro nás nehraje roli, v jaké vzdálenosti od Ostravy uděláte další turnaj, my přijedeme určitě a moc se těšíme.

Tohle heslo bych chtěl vyzdvihnout hlavně pro nové hráče, které fotbálek baví. Turnaje co se pořádají, ale zatím se jim moc nedaří, tak nevěste hlavu. Jenou to přijde a je to parádní pocit!!! :)

Každý hráč co někdy začínal, tak to pro něj byla dlouhá cesta nahoru, než vše začalo fungovat jak má. Je třeba hlavně vydržet a nevzdávat to, ostatně jako u všeho v čem chce být člověk dobrý.

Dvojice „A,B“ je přesně to, co noví hráči chtějí!!! V první řadě si všichni hráči zahrají 4 zápasy ve skupině (Nováčci, Amatéři i Profíci). Poté prvních 50% s nejlepšími výsledky postupuje do pavouka dvojic A, kde hrají o titul. Zbylých 50% jde hrát dvojice B, kde si opět zahrají skupinu, poté nikdo nevypadne a hrají S.K.O pavouka o titul Dvojic B. Znamená to jednoduše to, že i ten nejhorší hráč co se zúčastní, si zahraje minimálně 9 zápasů!!! Takže každý nový hráč si vyzkouší alespoň jaké to je hrát proti profi hráčům a naučí se něco nového, ale zároveň má možnost vyhrát pěkné ceny za dvojice B.

Všem bychom chtěli moc poděkovat a vážíme si Vaši účasti, a zároveň Vás rádi pozvali na další díl série turnajů pro všechny. Ten se bude pořádat ve Zlíně, v sobotu 25.3.2017. V prostorách Bowling u Barcuchů. Opět budou 4 disciplíny: Dvojice A,B, Oldschool D.Y.P. doubles a Jednotlivci.

Věříme, že se sejdeme v ještě větší účasti :)

Informace o dalším turnaji http://4pfun.cz/turnaj/turnaj-ve-fotbalku-4p4disciplinynovacciama-profi

Výsledky z turnaje budou brzy doplněny http://4pfun.cz/turnaj/moravsky-pohar

Budeme rádi za sdílení příspěvků pro větší rozsah informací pro všechny hráče.

 

Děkuji za celou 4P CREW

Petr Pospěch

14. 02. 2017 12:48:00 | Pavel Petřek |