Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení
AMATERSKÉ MISTROVSTVÍ MORAVY

AMATERSKÉ MISTROVSTVÍ MORAVY

V sobotu 29.10, se uskutečnil velký turnaj pro amatérské hráče, nováčky a studenty v Krajském městě Zlín.

Fotbálková základna ve Zlíně je větší než v Rožnově!!!

V sobotu 29.10, se uskutečnil velký turnaj pro amatérské hráče, nováčky a studenty v Krajském městě Zlín.

Na turnaji se odehrály 2 disciplíny s bohatou účastí a to přes 75 hráčů. Město Zlín se zapojilo zároveň do městské Zlínské 4P ligy, která se bude hrát o krásných 16 000,- Kč.

Hráči ze Zlína již pravidelně navštěvují naše turnaje, a zároveň dávají najevo všem hráčům Rožnovska a Meziříčska, že jsou tady také. Hlavní fotbálková základna ve Zlínském kraji, vždy patřila městu Rožnovu pod Radhoštěm, samozřejmě díky velmi dobře odvedené práci zakladatelů 4P Fun Technical, a pyšnili se hojnou účastí převážně Rožnovských talentovaných hráčů.

Doba se ale mění. J Díky nové základně Zlínských hráčů, se ukazuje, že Rožnovským hráčům solidně nakládají, a dávají silně najevo, že fotbálek ve Zlíně už dávno není v plenkách.

(ROŽNOVANÉ, MĚLI BY JSTE ZAVČASU NA DALŠÍM TURNAJI UKÁZAT SVOU SÍLU)

To ukazuje talentovaný Jakub Krampla, hrající teprve 3/4 roku na 4P stolech. Kuba si to sice moc nepřipouští, ale na Mistrovství Moravy si odvezl krásný DOUBLE a vyhrál v obou disciplínách: dvojice-spoluhráč Grep Anywey + jednotlivci… Tímto se stal hráčem turnaje. Gratulujeme

Zároveň je potřeba zmínit i talentované děvčata: Andrea Machálková se den ode dne zlepšuje a věříme, že v brzké době se svým pravidelným spoluhráčem Dušanem Kapustou, prolomí tu 5. příčku a probojují se na bednu.

Jak už jsme všechny hráče informovali, tak celou sérii turnajů, které v nejbližší době pro Vás připravujeme, budou pod názvem MORAVSKÝ POHÁR 4P. Série minimálně 4 velkých turnajů bude završena na Mistrovství České Republiky 2017 o krásných 3-5000 Kč…

Důležité je dodržovat pravidelnou účast na sérií Moravských pohárů a co nejlépe se umísťovat v žebříčku. Nejlepší si odnesou ceny již ve zmíněné hodnotě 3-5000,- Kč…

Poprosíme všechny hráče, aby jste se co nejdříve registrovali na našich stránkách, jednoduchou formou a už Vám žádný turnaj neunikne.

Na závěr bychom Vám ještě jednou chtěli všem poděkovat za tak silnou účast a věříme, že se na dalším ze série setkáme ještě v hojnějším počtu.

31. 10. 2016 12:20:00 | Pavel Petřek |